Jak zařídit pokoj pro teenagera? Víme, co se mladým líbí!

30.4.2018 | redakce | Dětské pokoje | Komentářů 0 |

Zařídit pokoj pro teenagera může být pěkným oříškem i pro opravdové odborníky. Tak jak se v pubertě mění nálada, mění se i vkus a pohled na to, co je in. Vytvořte proto v pokojích svých dospívajících dětí vkusný, módní a originální základ, který snese jakékoli měnící se dekorace.

Jak zařídit pokoj pro teenagera? Víme, co se mladým líbí! - foto, Hyperbydleni.cz
Boho styl
 
Boho styl je nespoutaný, divoký a nezávislý stejně jako duše mladých lidí. Tajemstvím jeho nezaměnitelného charisma jsou odvážné kombinace vzorů, odstínů i materiálů. Jelikož boho styl vychází z dlouholeté tradice hnutí hippies i Indiánů, má blízko k přírodě. Kombinujte mezi sebou přírodní materiály, jako je dřevo, kov, ratan či přírodní textilie, a dále odvážné a optimistické barvy, zejména růžovou, oranžovou či odstíny zelené a modré. Ze vzorů pak poskládejte unikátní mix tropických, marockých, zvířecích a květinových motivů. Tato všehochuť bude mladé bavit.
 
 
Minimalismus
 
Výhodou minimalistických ložnic je jejich moderní a nadčasový design, díky kterému s přehledem vyhovují téměř všem bez ohledu na osobitý vkus či náturu. Minimalismus navíc vytvoří velmi příjemný základ, který si obyvatel pokoje může dále dekorovat, jak je libo. Pro vytvoření této nadčasovosti kombinujte jednoduchý nábytek ze dřeva a kovu v odstínech bílé, černé a šedé, kterým to v kombinaci mimořádně sluší. Jednoduchý styl doplňte jen poskrovnu minimalistickými dekoracemi, které mohou nést lehký nádech pastelových odstínů pro rozzáření a pocitové zútulnění prostoru.
 
 
Tmavé odstíny
 
Pokoj zahalený v tmavých odstínech se zalíbí zejména mladým pánům. Stěny pokoje zahalte černou nebo hlubokou modří, které jsou v současnosti velmi trendy. Aby pokoj nepůsobil ponuře a stísněně, zvolte barvy vytvářející lesklý efekt. Vše doplňte nábytkem v odstínech tmavého dřeva, nebo šedé či modré, popřípadě jejich kombinací. Vytvoříte tak velmi elegantní a sofistikovaný vzhled á la obývací pokoj. V každém případě, kdy pracujete s tmavými tóny, je třeba zajistit dostatek světla – v tomto případě zastínění oken snižte na minimum a pokoj vybavte vícero zdroji umělého světla včetně nenápadných bodovek.
 
 
 
Více inspirace najdete na našem facebooku.


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jak zařídit pokoj pro teenagera? Víme, co se mladým líbí! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo