Dětský nábytek doma jako v mateřské školce

3.5.2011 | Jana Henychová | Dětské pokoje | Komentářů 0 |

Jestliže máte caparta, který má vlastní pokojíček, pak jistě uvítáte naše dnešní tipy. Vaše dítě se může cítit doma stejně jako v mateřské školce v prostředí atraktivního nábytku plného barev a přihrádek pro jeho oblíbené plyšáky, hry a další poklady…

Dětský nábytek doma jako v mateřské školce - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jednou z firem, která vyrábí dětský nábytek, je klatovský Tvar. Od roku 1989 se velmi úzce specializuje na výrobu nábytku určeného jeslím, mateřským školám a jim podobným zařízení. Stejně tak ale není problém tento dřevěný a bytelný nábytek použít pro interiér bytu pro domácí království vašeho dítěte. V široké nabídce firmy zákazníci naleznou kromě pěti ucelených skřínkových nábytkových programů rovněž výrobky pro vybavení šaten, dětských ložnic, ale také stoly a židle pro využití nejen ve školce, ale i ve vašem domově. Nedávno představila firma novou kolekci nábytku vyráběnou pod značkou MIKI ROLL, vyvzorovanou v dekoru javor a ve variantách s jemně pastelovými barvami na dveřích nebo zásuvkách. Tato kolekce reaguje na nové požadavky zákazníků, kteří požadují světlý nábytek doplněný o pastelové barvy. Takový interiér působí mnohem světleji a umožňuje vyniknout dekorativním předmětům.

 

Dětský nábytek doma jako v mateřské školce, fotkaMultifunkční prvky určené pro zábavu dětí ve třídách a k nácviku motorických dovedností nemusí být vždy jen ozdobou mateřských školek, ale i vašeho bytu, pokud máte víc dětí nebo si k tomu jednomu vašemu chodí hrát kamarádi od sousedů. Všechny výrobky jsou plně certifikované dle evropských norem. Velký důraz při jejich konstrukci a výrobě je kladen zejména na bezpečnost dětí při hře. Díky kvalitě zpracování a nápaditosti řešení nachází tento nábytek své uplatnění i při vybavování dětských pokojů pro děti ve věkové kategorii od 3 do 15 let.

 

Dětský nábytek doma jako v mateřské školce, fotka

 

Závěrem dáváme jeden tip na vybavení pokojíčku - tentokrát bez uvedení výrobce, avšak s lákavou praktičností a zajímavým barevným vzhledem. Konkrétně tento pokojíček byl velkým překvapením pro jednoho chlapečka z Třebechovic pod Orebem, který přišel domů a místo svého neuklizeného pokojíčku našel ke svému údivu nový nábytek, který mu koupila maminka, v němž byly spořádaně uklizeny všechny jeho hračky. Jak dalece se mu to líbilo, se nám sice nepodařilo zjistit, ale jako tip na vaše potomky by vás přiložená fotografie mohla inspirovat.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Dětský nábytek doma jako v mateřské školce zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Veletrhy - foto, Festival Evolution představí v březnu ekologické vychytávky, Hyperbydleni.cz

Festival Evolution pře...

12.03.2018

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. To...

Veletrhy - foto, Dejme minulosti budoucnost!, Hyperbydleni.cz

Dejme minulosti budouc...

21.02.2018

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA...

Veletrhy - foto, Pasivní dům může vzniknout i vhodnou rekonstrukcí, Hyperbydleni.cz

Pasivní dům může vznik...

30.01.2018

Díky chytré rekonstrukci rodinného domu mohou...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo