Bezpečné palandy pro Vaše děti

28.3.2011 | JB dřevo-nábytek | Dětské pokoje | Komentářů 1 |

Palandy se schodištěm jsou skvělý tip do dětských pokojů. Mohou totiž ušetřit obrovské množství prostoru, jehož se v mnoha moderních městských domech nedostává.

Bezpečné palandy pro Vaše děti - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jako designový prvek palandy se schodištěm změní místnost a vytváří prostor, který je tak výrazný a magický. Na druhé straně se mohou logicky rodiče obávat o bezpečnost svých dětí. K zajištění jejich bezpečnosti byl zvolen prvek, který maximálně řeší pády při vylézání a slézání z horního lůžka. Tím prvkem je bezpečné schodiště, které zároveň slouží i jako úložný prostor. Díky tomuto schodišti získáme klidný spánek nejen dětí, ale i svůj, protože se nemusíme obávat, že dítě spadne, když půjde v noci na záchod.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

STUDENT
39 800,- Kč. Rozměry (šířka x výška x délka) 94 x 160 x 256 cm. Uvedená cena je bez matrace.

Pro výstup na horní lůžko také nemusí naše dítě vynakládat spoustu sil, nepotřebuje naši pomoc a neotlačuje si chodidla jako u klasických žebříků. Samozřejmě velkým problémem je, kdo získá horní lůžko, ale ve většině případů musí mít spodní lůžko mladší dítě.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

STUDENT 2
39 800,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 94 x 160 x 256 cm. Uvedená cena je bez matrace.

Toto řešení spaní našich dětí však skýtá i další velkou výhodu, a to velký úložný prostor, který nutně pro děti potřebujeme - nezabírá nám již další místo v pokoji. Další výhodou toho řešení je nadčasovost, protože nepořizujete tyto palandy jen na omezenou dobu, než Vaše děti odrostou, ale jsou vhodné i pro teenagery a vydrží až do dospělého věku. Z tohoto důvodu je proto důležité vhodně zvolit design těchto paland, aby 15letý teenager neměl pokojíček ve stylu Barbie.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

OSTROV
42 800,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 204 x 160 x 256 cm.

Tyto palandy lze též doplnit potiskem, který buď může odrážet zájmy dítěte např. sport či hudbu, nebo podvědomě působit na estetické cítění dítěte např. přírodními motivy.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

Ostrov 2
39 800,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 204 x 160 x 256 cm. V ceně nejsou zahrnuty matrace.

Důležitým prvkem jsou samozřejmě matrace, kterými jsou palandy vybaveny. Tyto matrace by měly být zejména pro menší děti hlavně prodyšné a přiměřeně tuhé, aby se dětem nekřivila páteř. Proto doporučujeme matrace od firmy Materasso, např. Maršál Freestyle z kvalitní komfortní PUR pěny s fyziosystémem a odnímatelným potahem za 3.760,-Kč, nebo pružinovou matraci Klasik Bio za 3.3330,-Kč.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

SEN
29 300,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 94 x 160 x 256 cm. V ceně nejsou zahrnuty matrace.

K dispozici je i luxusnější provedení s taštičkovými pružinami s kokosovým vláknem a fyziosystémem za 6.030,-Kč, nebo matrace Biogreen, vyrobená z přírodních materiálů s fyziosystémem v provedení za 5.320,-Kč nebo 6.990,-Kč. Matrace samozřejmě nekupujeme na celou dobu životnosti paland, s rostoucím věkem dětí je třeba tyto matrace obměnit.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

DUO
27 940,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 204 x 115 x 330 cm. V ceně nejsou zahrnuty matrace.

Shrneme-li všechny výhody tohoto řešení paland, je nasnadě, že jejím pořízením zařídíte pokoj svým dětem na mnoho let a ušetříte značné finanční prostředky za neustálé obměňování nábytku úměrně věku dítěte. Na úplný závěr je potřeba zmínit, že palandy jsou vyráběny na zakázku, což Vám dává výhodu ve volbě barev, volbě prostorového řešení (pravá, levá), volbě matrací atd.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

KORÁB
38 720,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 134 x 160 x 322 cm. Uvedená cena je bez matrací.

Palandy jsou vyráběny z melaminových desek, opatřených ABS hranou, kvalitním kováním renomovaných značek Hettich nebo Blum. Vyrobenou palandu Vám dovezeme a smontujeme. Poskytujeme 5letou záruku na konstrukci paland. Příjemné a bezpečné spaní pro Vaše děti, to jsou naše palandy.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

KORÁB 2
35 000,-Kč. Rozměry (Š x V x D) 204 x 160 x 256 cm. Uvedená cena je bez matrací.

A abychom nezapomněli na Vás, na rodiče, představujeme Vám vyvýšené postele, které vyrábíme již řadu let. Byli jsme první na trhu a nyní nás kopíruje řada firem, které nabízejí tuto naši myšlenku a ne vždy v odpovídající kvalitě a vhodného konstrukčního řešení.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

 

Dovolte nám připomenout výhody vyvýšených postelí. Je to zejména opět chytré využití úložného prostoru, který je řešen skříňkami po obou stranách postele a mohou být dvířkové, zásuvkové nebo výsuvné boxy, což umožňuje ukládání věcí denní potřeby snadnějším přístupem. Kdo má problémy s klouby a zády, zvláště ocení pohodlné vstávání a uléhání.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

 

Samozřejmě velmi důležitou roli hraje volba matrací. A zde opět doporučujeme a dodáváme matrace Materasso, z jejichž široké nabídky si určitě vyberete.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

 

Konstrukce naší postele zaručuje její naprostou stabilitu bez nežádoucích zvukových efektů. Tato postel může stát nejen v prostoru s nočnímy stolky, ale i v rohu – dle dispozice místnosti.

 

Bezpečné palandy pro Vaše děti, fotka

 

Výběrem barev, úložných prostorů a matrací můžete zvednout stavidla své jedinečné kreativitě a mít doma naprostý originál.

Krásné sny!

JB dřevo-nábytek
Kamýcká 234, Praha 6
http://www.jb-drevo-nabytek.cz/Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

ilona: Vynikající nápad,jsou krásné...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo