Nebojte se látek, pořiďte si závěsy!

14.4.2011 | Dekoratérské studio Inspire-Décor | Bytový textil | Komentářů 0 |

Výběr hotových závěsů na internetu a v obchodech nikdy nebude stačit lidem, kteří mají vlastní styl a svůj názor na to, jak má vypadat jejich byt. Pak je lépe se s touto věcí obrátit na speciální dekoratérská studia zabývající se záclonami a závěsy. Jsou to odborníci, kteří se zabývají dekoracemi oken dlouhodobě a sledují světové novinky, trendy ve stínění a dekorace pokojů. Počet variant jak zastínit pokoj a jaké záclony pro to vybrat, je obrovský. Ale nebojte se, my Vám všechno vysvětlíme.

Nebojte se látek, pořiďte si závěsy! - foto, Hyperbydleni.cz

Barvy

Jednoduché, bílé a krémové jednobarevné záclony jsou oblíbenou stálicí všech dob. Jsou hezké, praktické a hodí se ke všemu. V jednoduchosti je krása, to víme dobře. A víme to už příliš dlouho. Je čas být modernější. Vaše okna jsou jako čistý papír, na kterém si vymyslíte svůj vlastní styl.

Nebojte se látek, pořiďte si závěsy!, fotka

Foto: IndesFuggerhaus – dekoratérské studio Inspire-décor

Nemusíte vymalovat stěny do různých barev, stačí jen doplnit vaše bílé záclonky barevnými závěsy. Nejpopulárnější evropské motivy a tendence roku 2011 jsou květiny a barevné proužky.

Nebojte se látek, pořiďte si závěsy!, fotka

Foto: IndesFuggerhaus – dekoratérské studio Inspire-décor

Jestli jste se rozhodli pro jednobarevný závěs, v tom případě jej doporučujeme více nařasit a doplnit Váš interiér přehozem přes postel, přikrývkou na sedačce nebo polštářky různých tvarů.

Nebojte se látek, pořiďte si závěsy!, fotka

Foto: Simta – dekoratérské studio Inspire-décor

Látky

Nejznámnější evropský výrobce látek teď nabízí obrovský výběr textilových doplňků – v kolekcích jsou závěsové a záclonové látky se stejným vzorem, potahové látky ve stejných barevných kombinacích, ozdobné lemy, magnety na závěsy, látky na ubrusy, i vzorované PVC ubrusy na stůl.

Nebojte se látek, pořiďte si závěsy!, fotka

Foto: Christian Fischbacher – dekoratérské studio Inspire-décor

Tím hlavním, o čem se dnes mluví všechny evropská designová studia, je prostá rada – nebojte se motivů, nebojte se barev! Pořiďte si nějaký vzor, který Vás bude bavit. Aspoň jeden. Pak ho můžete doplňovat ve stejných barvách.

Největší výběr látek na závěsy najdete v dekoratérských studiích, které se zabývají šitím záclon a závěsů. Veškeré typy látek – nehořlavé, zatemňující, průhledné, 100% bavlna, polyester, pravé hedvábí, kombinované látky – si dnes můžete pořídit jako závěsy na okna.

Nebojte se látek, pořiďte si závěsy!, fotka

Foto: IndesFuggerhaus – dekoratérské studio Inspire-décor

Studio Inspire-decor v Praze nabízí možnost objednání látek přímo od výrobce z Itálie, Polska, Německa, Anglie, Maďarska, Španělska (i 0,5 metru látky třeba na polštářky) a stále doplňuje svoje kolekce látek novými vzorky od nejlepších evropských výrobců. Na látky nemusíte dlouho čekat, termíny jsou od 3 dnů přímo z Itálie a Německa. Pořiďte si nové závěsy!

Stínění

Závěsy určitě nemusí splňovat jen svůj estetický účel. Můžou být dokonce i praktické. Jaké třeba jsou nehořlavé závěsy, závěsy s podšívkou proti hluku, venkovní látky se speciálním ošetřením proti skvrnám, PVC-ubrusy a 100% zatemňující závěsy Blackout.

Závěsy Blackout jsou teď nejpopulárnějším způsobem, jak se dobře vyspat přes den, zastínit byt od slunce a zachovat příjemnou teplotu v pokoji. Látky na zatemňující závěs jsou pouze jednobarevné, vzorované jsou dětské – medvídky, hvězdičky, uličky – ale určitě je možnost použít blackout látku jako podšívku na jakýkoliv závěs.

Blackout látku je možné použít jako závěs v pokoji s domácím kinem. Látky jsou velmi kvalitní, mají všechny nutné certifikáty, jeden z největších výběrů najdete ve studiu Inspire-decor na Pražských Vinohradech.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nebojte se látek, pořiďte si závěsy! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo