Barevné záclony jako moderní dekorace bytu

25.1.2011 | Jana Henychová | Bytový textil | Komentářů 1 |

Záclony pestrých barev se stávají čím dál více moderním trendem. S přicházející jarní sezónou se můžete nechat inspirovat řadou moderních vzorů a barev, které jsou momentálně na trhu k dispozici. Široký výběr může uspokojit všechny skupiny zákazníků. Stačí si pouze správně vybrat.

Barevné záclony jako moderní dekorace bytu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Jestliže pořizujeme výbavu do nového bytu, jsou její nedílnou součástí vhodné a slušně vyhlížející záclony. V řadě domácností zůstává stále po mnoho generací tradicí, že záclony musí být bílé jako sníh. To vše se může změnit s nástupem moderního stylu. Barevné záclony mohou vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší pracovně, obýváku, ložnici i kuchyni. Při jasném a hodně slunečném počasí tak místnost částečně zatemní a zároveň je schopna vytvořit příjemné energické prostředí, ve kterém se vám může lépe pracovat nebo odpočívat. Pro takové účely vám doporučujeme zakoupit si záclony v oranžovém, červeném nebo světle hnědém odstínu, které při osvícení sluncem budou působit hřejivým dojmem a přitom k úplnému zatemnění místnosti nedojde.

 

Barevné záclony jako moderní dekorace bytu, fotka

 

Pokud chcete během slunečného počasí některou z místností spíše barevně ochladit, můžete si pořídit záclony s vodorovnými pruhy světlemodré a bílé barvy. Zelená vám pro změnu navodí pocit probouzejícího se jara. Tu vám doporučujeme zejména do interiéru s dřevěným obložením. Takže pokud máte například na chatě nebo chalupě jako obkladový materiál tmavě hnědé dřevo a zakoupíte si tmavě zelené záclony, skrz které bude prosvítat sluneční světlo, vytvoří se tak ryze přírodní atmosféra a můžete se cítit jako v lese.

 

Barevné záclony jako moderní dekorace bytu, fotka

 

Barevné záclony vylepšené o moderní vzory a technologické výrobní prvky se mohou tak snadno stát doplňkem každé domácnosti, rekreačního objektu, ale také i kanceláří. Převážná část takovýchto záclon bývá utkaná z hustě jemných vláken a při tom zůstávají průhledné, lehké a vzdušné. Pro menší okénka v domě, například v koupelně, na WC nebo ve spíži můžete zvolit variantu v podobě lehčí síťové struktury, která je průhledná s hrubší bordurou na spodní časti a se vzorkem z růžových květin, nebo bílý podklad se zelenými lístky. Tento typ je vhodný i na dveře balkónu.

 

Barevné záclony jako moderní dekorace bytu, fotka

 

Pokud máte malé děti a postupně nakupujete potřebnou výbavu do jejich pokojíčku, je i v tomto případě správná volba záclon důležitá, protože děti vnímají mnoho obrazových pojmů daleko citlivěji a zřetelněji než dospělí. A proto je třeba tomuto výběru věnovat zvláštní pozornost. Ze sortimentu dětských záclon můžeme mít různé vzorky autíček, zvířátek, pohádkových postaviček a večerníčkových motivů.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz

Související nabídky


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/domains1/vx263000/public/www_root/clanek_detail.php on line 448


Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Paja: A´T hledám jak hledám, tak...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

 Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 111 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Veletrhy - foto, Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky, Hyperbydleni.cz

Veletrh FOR INTERIOR p...

19.09.2016

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a...

Veletrhy - foto, Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy, Hyperbydleni.cz

Podzimní veletrh dekor...

02.09.2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo